Volgende week wordt het allereerste comedy festival ooit op Twitter geprogrammeerd!

Comedy Central lanceert #ComedyFest op Twitter

dinsdag, 23. april 2013

Comedy Central USA lanceert volgende week voor het allereerst op Twitter een vijfdaags Comedy Festival! Het festival gaat van start op maandag 29 april en volg je via de hashtag #ComedyFest. Vijf dagen lang tweeten onze populairste Amerikaanse comedians hun grappen en verspreiden zij via de Twitter app Vine ook nog eens hilarische video’s. Uiteraard doet Comedy Central vanuit Nederland gewoon mee!

>>> We hebben alle highlights van het #ComedyFest op een rijtje gezet

Het festival bestaat uit zogenaamde Twitter-shows, waaraan veel bekende comedians meedoen: Mel Brooks, Carl Reiner, Judd Apatow, Gabriel Iglesias, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, de cast van 'Reno 911!' , Amy Schumer, Jeff Ross, Doug Benson, Steve Agee, Paul Feig, Neal Brennan, Al Madrigal en meer!

Het #ComedyFest start met de enige echte Mel Brooks. Brooks is nog niet bekend met Twitter en via een live stream kun je aanschouwen hoe hij het land van de 140 karakters betreedt. Zijn naam staat al klaar @melbrooks en zodra zijn account geactiveerd is, kun je hem natuurlijk meteen volgen en bombarderen met vragen.

>>> Lees over het evenement ''Roast Me with Jeffrey Ross'': zo kun je zelf meedoen!

Het #ComedyFest bestaat in totaal uit 16 Twitter-shows met meer dan 50 bekende comedians. Het volledige programma kun je hieronder bekijken. Let op, dit zijn de Amerikaanse tijden (East Coast)!

Volg ons op Twitter @ComedyCentralNL en de hashtag #ComedyFest om op de hoogte te blijven! Gaan jullie meetwitteren?

PROGRAMMA

Maandag, 29 april
5:00 p.m. Mel Brooks Joins Twitter
Samen met Carl Reiner en Judd Apatow gaat de legendarische comedian Mel Brooks beginnen met Twitter. Uiteraard met een livestream! Brooks gaat meteen aan de slag met het beantwoorden van vragen en het bespreken van zijn leven en werk dus wees er op tijd bij.

11:00 p.m. Ben Hoffman Tweets on Ambien
Ben Hoffman neemt je mee in zijn door drugs beïnvloede hersenpan als hij maandag live gaat tweeten met het slaapmiddel Ambien achter de kiezen. Je kunt er maar beter bij zijn, zodat je het kunt overnemen zodra dat nodig is.

Dinsdag 30 april
1:00 p.m. I Figured Out the Internet: Secrets of My Twitter Success
Twitter's grappigste beroemdheden komen digitaal bij elkaar voor een panel / discussie over hun roem op Twitter. Als een soort Avengers komen Jake Fogelnest @jakefogelnest, Amber Earnest @rare_basement, Shelby Fero @shelbyfero, Julieanne Smolinski @boobsradley en Ted Travelstead @trumpetcake bij elkaar. Ga ze snel volgen, deze mensen zijn hilarisch!

6:00 p.m. Vine Dining with Steve Agee
Ja hoor het is echt mogelijk een goed verhaal te vertellen in zes seconden? Geloof je het niet? Doe mee met de Vine Party van comedian Steve Agee en zijn Vine vrienden James Urbaniak en Marlo Meekins.

9:00 p.m. What's Newsing?
Een paar van de leukste comedian op Twitter pakken het raarste en meest relevante nieuws van de dag en verzinnen de leukste tweets erover. Je bent misschien niet meer geïnformeerd, maar je zult wel lachen! Gehost door Jared Logan, Matt Braunger en Al Jackson.

10:30 p.m. Tweeting All Up Inside Amy Schumer
Tijdens de Amerikaanse premiere van de nieuwe Comedy Central serie 'Inside Amy Schumer' gaat comedian Amy Schumer live tweeten met de alle backstage scoop: wat ging er fout (of ook wel eens goed) tijdens de opnames en meer!

Woensdag 1 mei
12:30 p.m. The Comedy Directors of Comedy: A Panel
Een paar van de beste comedy regisseurs van dit moment nemen plaats in een digitaal panel en bespreken de ins en outs van het succesvol regisseren van een comedy. Met: Jordan Vogt-Roberts, Lance Bangs, Rob Schrab, Paul Feig en Neil Brennan.

2:45 p.m. Reno 911! Movie! Reunion!
De 'Reno 911!'-sterren Tom Lennon Kerri Kenney-Silver livetweeten mee met hun epische film ''Reno 911!: Miami''. Ze worden ondersteund door Kumail Nanjiani. Kijk tegelijkertijd de film en krijg alle behind the scenes verhalen!

4:00 p.m. The Comedy Central “Half Hour” Daytime Drinking Game
17 comedians die in specials bij Comedy Central verschijnen komen bij elkaar voor een episch drankspel. In Nederland is de 'Daytime Drinking Game' gewoon om 12 uur 's nachts dus geen reden om niet mee te doen! De volgende comedians zijn erbij: Erik Griffin @erikgriffin, Jonah Ray @jonahray, Sean Patton @mrseanpatton, Sean O'Connor @seanoconnz, Baron Vaughn @barvonblaq, Dan Soder @dansoder, Nikki Glaser @nikkiglaser, Lil Rel Howery @lilrel4, Gabe Liedman @gabeliedman, Mike Lawrence @themikelawrence, Andy Haynes @imandyhaynes, Ben Kronberg @benkronberg, Dan St. Germain @dsgermain, Jared Logan @jaredlogan, Joe DeRosa @joederosacomedy, Cristela Alonzo @cristela9 en Brody Stevens @brodyismefriend

Donderdag 2 mei
2:00 p.m. Encino Man Livetweet with Doug Benson
Doug Benson, de koning van de films, gaat live tweeten tijdens een van de belangrijkste films van onze tijd: ''Encino Man''.

6:00 p.m. Writers' Room: A Panel
Comedians staan niet de hele dag stand-up te doen, je vindt ze ook terug als schrijvers backstage bij je favoriete comedyseries. #ComedyFest heeft er een aantal bij elkaar gezocht om te praten over hun ervaringen in de 'writers’ room', hoe ze stand-up en hun televisiewerk combineren en meer! De volgende comedians nemen deel: Moshe Kasher @moshekasher, Dominic Dierkes @dominicdierkes, Sean O’Connor @seanoconz, Megan Ganz @meganganz, Mike Drucker @mikedrucker, Jess Dweck @thedweck en Albertina Rizzo @albz

9:00 p.m. What's Newsing?
Omdat het dinsdag zo leuk was krijgen we gewoon lekker een tweede editie van 'What's Newsing'! En het nieuws is nieuw, niet waar? Wederom met Jared Logan en Al Jackson.

10:00 p.m. Roast Me with Jeffrey Ross
We kennen Jeffrey Ross natuurlijk als Roast Master bij diverse Comedy Central Roast. Zijn beruchte beledigingen zijn komende week niet meer alleen voor beroemdheden. Comedy Central nodigt een paar moedige twitteraars uit zich aan te melden voor de eerste Twitter Roast. Ross bekijkt van te voren hun profielen zodat hij de gelukkigen(?) kan leren kennen voordat hij ze in kleine stukjes hakt voor dit hilarische event. Niet missen dus!

Vrijdag 3 mei
11:00 a.m. Al Madrigal: Behind the Stand-Up
Al Madrigal gaat live tweeten terwijl zijn comedyspecial ''Why is the Rabbit Crying?'' wordt uitgezonden in de VS. Samen met een aantal vrienden geeft Madrigal de fans een blik in het hoofd van een comedian. Verder vertelt hij over zijn carrière en de bizarre shows die hij in het verleden heeft gedaan.

5:30 p.m. Road Warriors
Door het land touren is dagelijkse kost voor de meeste comedians en dat zorgt voor een heleboel bizarre verhalen van 'the road'. Twitter mee met deze comedians (sommigen zijn op dit moment aan het touren) over de ins- en outs van het leven als tourende stand-up comedian. Met Brendon Walsh @brendonwalsh, Tommy Johnagin @tommyjohnagin, Matt Braunger @braunger, Hannibal Buress @hannibalburess & Eugene Mirman @eugenmirman

12:00 a.m. Nikki & Dan: Behind the Stand-Up
Nikki Glaser en Dan Soder gaan live tweeten tijdens de Amerikaanse première van hun show “The Half Hour” bij Comedy Central. Twitter mee voor een blik in hun leven en werk!

Comments